ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Від 17/07/2019.

Інформація, що міститься на веб-сайті http://www.trailmech.com/ («Сайт»), призначена лише для загальної інформації. Сайт належить ТОВ «ІВМАШ», яке також є власником та працює під зареєстрованою торговою маркою «Trailmech», адреса вул. Маршала Бірюзова, буд. 51Ж, 36007, м. Полтава (надалі «ми», «наш» або «наші»).

Відсутність пропозиції

Інформація, опублікована на Сайті, не є рекомендацією чи пропозицією чи проханням придбати чи продати продукцію, вступити в ділові операції чи укласти будь-які правовідносини.

Гарантія

Ми не беремо на себе відповідальності, явної чи побічної, за правильність, повноту або актуальність інформації та заяв, опублікованих на Сайті.

Ми не гарантуємо, що Сайт не містить вірусів або інших шкідливих компонентів.

Обмеження відповідальності

Ні в якому разі ми не несемо відповідальності за будь-які спеціальні, прямі, непрямі, наслідкові або випадкові збитки чи будь-які збитки, ані випадкові, ані в результаті дії договору, недбалості чи іншого порушення, що виникли внаслідок або у зв’язку з використанням Сайту чи вмісту Сайту. Ми залишаємо за собою право вносити доповнення, видалення або зміни вмісту на Сайті в будь-який час без попереднього повідомлення.

Посилання на інші веб-сайти

Сайт може містити посилання на зовнішні веб-сайти, які не надаються і не підтримуються нами, або будь-яким чином є такими, що пов’язані з нами.

Зауважте, що ми не гарантуємо точність, актуальність, своєчасність або повноту будь-якої інформації на цих зовнішніх веб-сайтах.

Авторські права

Весь вміст Сайту захищений авторським правом. Збереження або друк окремих сторінок або розділів Сайту дозволено за умови, що не видаляються повідомлення про авторські права чи інші законодавчо захищені позначення.

Ви зобов’язані отримати наш письмовий дозвіл до відтворення, передачі (в електронному або будь-якому іншому способі), модифікації, посилання або використання Сайту повністю або частково для публічних або комерційних цілей.

Інтелектуальна власність

Наші продукти захищені патентами у багатьох країнах по всіому світу.

© ТОВ «ІВМАШ», 2023. Усі права захищені.